Vyzúvačky pre osobné vozidlá

Vyzúvačka PUMA Zväčšiť

Vyzúvačka PUMA

nové

Profesionálna vyzúvačka s pomocným ramenom značky Cormach

Viac detailov

00100208

11 250,00 € bez DPH
13 500,00 € s DPH

Popis

Pracovný priestor je podstatne menší ako u klasických vyzúvačiek, napriek tomu možno prezúvať disky s priemerom do 30 ", šírky 15" a váhy 85 kg. Je vybavená strediacim kolíkom, ktorý ľahko a rýchlo ustanoví koleso na stole do správnej polohy. Samotné upínanie je oveľa šetrnejšie k diskom, pretože kolesá sa upínajú rovnako ako pri vyrovnávaní kolies. Upínanie je mechanické s rýchloupínacou maticou, všetky upínacie prvky sú chránené plastovými krytmi proti poškodeniu ráfika. Manipuláciu s veľmi ťažkými a rozmernými kolesami si možno uľahčiť pneumatickým zdvihákom . Otáčanie stola je zabezpečované motorom s plynulou zmenou otáčok.

 

Pracovné rameno je pneumatické, odklápa sa dozadu horizontálne a vertikálne, nastavenie vrátane aretácie prezúvacej hlavy sa vykonáva pneumaticky. Samotné odklápanie pracovného ramena sa vykonáva ovládacím pedálom. Prezúvacia hlava je vybavená pneumatickým palcom. Má dve polohy a obsluha tak bez nutnosti môže použiť montpáky čo znamená že pretiahne pätku pneumatiky cez hranu ráfika.

 

Pomocné rameno je umiestnené vpravo od hlavného nosného stĺpa. Na konci teleskopicky vysúvaného ramena (s pneumatickým ovládaním) je umiestnený odvaľovací kužeľ, ktorého uhol je tiež možné meniť v priebehu odtláčania. Celé zariadenie je ovládané páčkami na prehľadnom ovládacom paneli. Po správnom nastavení polohy odtlačovacieho kužeľa k hrane ráfiku, sa ďalším ovládačom tlačí na pätku pneumatiky (pneumatický valec tlačí pätku nadol) až dokým sa  nedosiahne požadovaného stavu.

Technické parametre:

Max. priemer kolesa   1200mm

Max. šírka kolesa         390mm

zdvíhacia hmotnosť       85kg

Pracovný tlak               8-10 bar

napájanie                    230V  50/60Hz  1ph

Produkty v rovnakej kategórii: (16)

Moduly, platobné brány, preklady a služby pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop